Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Polna - Oferty wynajmu domów w Małopolsce

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolny od zaraz Chełmiec

Chełmiec(Polna + 24 km)

4 500 zł114 m² 39,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesny dom narożny szeregowy premium | 114 m | ogródek 100m | 3 miejsca parkingowe | chełmiec ul. Szeroka Do wynajęcia wyjątkowy nowoczesny narożny dom szeregowy o powierzchni 114 m z.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł125 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wawelium - Krakowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu wygodnego domu typu bliźniak w Wieliczce. Do wynajęcia komfortowy dom w spokojnej części Wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Stróżowska

Gorlice(Polna + 13 km)

4 200 zł94 m² 44,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Z ogrodem dla wymagających Do wynajęcia nie tylko nowy ale również nowoczesny budynek w zabudowie szeregowej o powierzchni 94m2. Parter pokój dzienny z aneksem kuchennym, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Słopnice

Słopnice(Polna + 47 km)

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

| już od dziś możesz wynająć wygodne, zadbane, dwupoziomowe, urządzone mieszkanie (a w zasadzie część domu) w cichej, spokojnej okolicy wśród lasów i łąk, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Nowy Sącz

Kochanowskiego,Nowy Sącz(Polna + 21 km)

3 300 zł180 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

001dw N Sącz os. Kochanowskiego, dom w zabudowie bliźniaczej na wynajem, pow. całkowita 180 m2, działka 3,26 ar, garaż. Cena: 3300 zł Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego biura,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Kamionna(Polna + 47 km)

3 500 zł133 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Do wynajęcia dom jednorodzinny w miejscowości Kamionna gm. Trzciana. W skład nieruchomości wchodzą: - parter składający się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł140 m² 49,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Pl/ua Na wynajem wyjątkowy dom w Wieliczce, 15 minut od Krakowa. Powierzchnia domu: 140 m , działka: 4,5 arów. Dom składa się z 4 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, 3 łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Polna

Polna,małopolskie

450 zł200 m² 2,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

o szczegoly prosze pisac na e-mail lub dzwonic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kamionka Wielka

Kamionka Wielka(Polna + 17 km)

2 700 zł140 m² 19,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Z przyjemnością prezentuje Państwu dom wolnostojący położony w dogodnej lokalizacji, blisko miasta. Dom w Kamionce Wielkiej to doskonała propozycja dla rodzin. Do wynajęcia dom około 140 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gródek nad Dunajcem

Gródek nad Dunajcem(Polna + 21 km)

2 400 zł80 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojący dom mieszkalny w cichej i bardzo spokojnej okolicy. Proszę o kontakt droga mailowa i przez whatsup. Chętnie odpowiem na każde pytanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lipnica Wielka

Lipnica Wielka(Polna + 10 km)

55 m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wynajmę domek na całkowitym uboczu wyposażony w Lipnicy Wielkiej 2pok + kuchnia + łazienka z komfortową kabiną prysznicową,bardzo piękna okolica w sąsiedztwie lasu świetne miejsce na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij